Svetski dan programiranja

04.12.2017

Besplatne radionice programiranja za sve uzraste. Prijavljivanje na info@tvrdjava.edu.rs ili 069/797080 do 8.12.

DECA U AKCIJI PROTIV NASILJA

21.11.2017

Kao učesnici projekta "Deca u akciji" učenici naše škole dobili su priliku da juče, u Narodnoj skupštini, povodom Svetskog dana deteta, jasno i glasno iskažu svoje statvove i razmišljanja na temu vršnjačkog nasilja. Zajedno sa učenicima osnovnih i srednjih škola iz čitave Srbije učenici "Tvrđave" iznosili su svoje stavove i predloge mera za sprečavanje, prepoznavanje i reagovanje na nasilje.

TVRĐAVA U NARODNOJ SKUPŠTINI

19.11.2017

20. novembra 2017. godine, povodom obeležavanja Svetskog dana deteta deca iz osnovnih škola iz cele Srbije učestvovaće u Dečjoj sednici u Narodnoj skupštini zajedno sa poslanicima, članovima Odbora za prava deteta. Naša škola ima tu čast da je predstavlja čak 11 učenika od petog do osmog razreda, a naša učenica osmog razreda biće jedna od predsedavajućih.