LETNJI KAMP ZEMLJA IZ MAŠTE

29.05.2018

Da li imaš ideju kako bi izgledala tvoja ZEMLJA IZ MAŠTE?! Ako si za izazov, dođi da zajednički osmislimo ZEMLJU IZ MAŠTE. Čekamo te od 25. do 30. juna na Letnjem kampu u POŠ „Tvrđava“! Prijavi se što pre, broj mesta je ograničen!

EKSKURZIJA ĐERDAP

25.05.2018

Naša zemlja ima toliko lepih i zanimljivih mesta koje treba posetiti. Nekada nas put slučajno navede na ta predivna i neočekivana mesta, a nekada za tako nešto moramo sami da se potrudimo. Istočna Srbija i mesta koja smo posetili retko kada su usput, pa smo rešili da budu naše odredište i otkrijemo njihove tajne. „Osvojili“ smo Smederevsku tvrđavu i zavirili u svaki njen kutak.

POSTIGNUĆA NAŠIH ĐAKA

17.05.2018

Ove školske godine naši nastavnici motivisali su veliki broj učenika da uzmu učešće na školskim takmičenjima iz svih oblasti. Na taj način podstičemo decu da se oprobaju u različitim oblastima, da prevaziđu strah od neuspeha i steknu veće samopouzdanje. Takođe, učestvovanje na takmičenjima decu polako priprema i za, veoma stresni, maturski ispit na kraju osnovne škole.