ŠKOLA ROBOTIKE I KODIRANJA ZA DECU

22.02.2017

U OŠ Tvrđava počinje škola robotike i kodiranja za decu osnovnoškolskog uzrasta koju vodi Biljana Kalafatić, dipl. inženjer elektrotehnike.

4. marta 2017. od 11 do 12.30 časova će se održati besplatan čas na kom će zainteresovani moći da se upoznaju sa osnovnom terminologijom i za ovaj uzrast najpogodnijim alatima u robotici.

Zainteresovani se mogu prijaviti za besplatan čas ili školu robotike na broj telefona 069 79 70 80.

ROBOTIKOM VRATIMO RADOST U PROCES UČENJA

Učenje algoritamskog načina razmišljanja pomoću robota je dobar trening za dečji um, pomaže mu da razmišlja brže i na način koji je danas koristan u svim sferama života.

Vratimo radost u proces učenja

Podarite svom detetu savremena, kvalitetna, primenjiva znanja i veštine za 21. vek.

O PREDAVAČU

Biljana Kalafatić dipl. inženjer elektrotehnike sa dugogodišnjim iskustvom u radu sa decom, svoju ljubav prema nauci i obrazovanju utkala je u robotiku i programiranje za decu.

Već dugi niz godina postiže zavidne rezultate u ovoj oblasti.
Želja joj je da osnaži kod dece veštine za 21. vek.